ГоловнаРеєстраціяВхід Школа №29 м. Чернігів Неділя, 24.11.2024, 15:06
  Закони та ініціативи Вітаю Вас Гость | RSS

 
 
Учнівська рада ініціює проведення шкільного дзвоника до їдальні


Учнівська рада ініціює:
 
                                    є ідея - створити у школі вокально-інструментальний ансамбль!!
Ми маємо:
1. Запчастини до барабанної установки;
2. Синтезатор, що потребує налагодження звуку;
3. Гітару соло, яка потребує перепайки входу;
 
Потрібно:
1. Зібрати барабанну установку - необхідне втручання відповідного спеціаліста;
2. Налагодити звук у синтезатора- необхідне втручання відповідного спеціаліста;
3. Перепаяти вхід у гітарі соло - необхідне втручання відповідного спеціаліста;
4. На зібрані за макулатуру та благодійний аукціон кошти придбати гітару - бас (до 1300 грн)
Чекаємо на будь-яку допомогу шкільної спільноти!!!
 
ЗАКОНИ УЧНІВСЬКОЇ РАДИ ШКОЛИ
 
ЗАКОН №1
Про захист честі і гідності учня школи, викладача і працівника школи
Особистість кожного, хто працює чи навчається в школі є недоторканою і ніщо не повинно загрожувати здоров'ю людини, обмежувати її права, ображати честь і гідність. Образою честі і гідності людини є: - нанесення побоїв, побиття; - загроза, залякування і шантаж; - вживання образливих слів, прізвиськ; - дискримінація за національними і соціальними ознаками; - глузування з фізичних недоліків; - навмисне доведення іншої людини до стресу, зриву; - поява в стані алкогольного та наркотичного сп'яніння; - добровільне прийняття на себе функції раба ("шістки"); - здирство, вимагання; - крадіжка; - псування особистих речей інших людей; - брудні наклепи, плітки; - будь-які дії чи слова, що ображають честь, гідність іншої людини.
ПОЛОЖЕННЯ про суд честі
Захист честі і гідності учнів, викладачів і працівників школи покладається на суд честі. Суд честі обирається учнями в шкільних класів класах (І чол. від класу), склад суду затверджується президентською радою і ди­ректором школи. Суд розглядає заяви подавачів не пізніше як через тиждень від дня подачі. Термін давності - півроку від дня події. Справа розглядається в присутності обох сторін, за згодою подавача може розглядатися гласно. Якщо звинувачений не з'являється на суд без поважних причин, то справа розглядається без нього, а про рішення суду його повідомляє один із суддів. Якщо заява подавача стосується педагога чи викладача школи, суд приймає рішення про переговори суду з тим, кого стосується заява або з директором чи його заступником. Звинувачений має право вимагати свідків (2 чол.), зверта­тися до президента чи в президентську раду про перегляд справи. Суд слідкує за тим, щоб справа велася коректно. Суд має право винести наступні рішення: - примирення сторін; - вибачення; - публічне вибачення; - попередження про виключення з гімназії. Рішення суду публікується і в разі необхідності доводиться до відома директора, повідомляється на педагогічній раді.
ЗАКОН №2 
 Про прогули і спізнення
 Прогул - це неявка на уроки без попередження і відкритого пояснення причин (достатньо серйозних) або без документального підтвердження причин неявки (заяви батьків, довідки з лікарні тощо). Якщо у школяра є необхідність пропустити урок, він повідомляє про це викладача, вказує причину. Прогульник відпрацьовує і здає навчальний матеріал пропущеного уроку у визна­чений викладачем час і спосіб. Спізнення – це поява школяра в класі після того, як викладач почав урок, без попередження і відкритого пояснення причин або без такого пояснення після закінчення уроку. Кожний викладач систематично веде облік відвідування і спізнення в класних журналах на своїй предметній сторінці. В разі систематичних прогулів, спізнень викладач звертається в президентську раду, повідомляє вихователя, дирекцію школи. Прогул і спізнення - вчинки, що ображають гідність і марнують час викладача і школярів, тому за прогул і спізнення винуватці повинні вибачитись.
ЗАКОН №3
Про побутову культуру
 Кожний школяр дбає про високу побутову культуру в школі. Побутова культура - це вміння бути охайним, стриманим у поведінці, вміння бережливо ставитися до шкільного майна і робити все для його збереження. В школі вважається варварством і не допускається: - смітити; - плювати; - писати на меблях, стінах, підвіконнях, дверях та інших не призначених для писання предметах; - ламати меблі, обладнання, виводити з ладу технічні засоби навчання, приводити їх в неестетичний стан, псувати книги; - завдавати будь-якої шкоди особистим речам школярів, учнів, викладачів чи працівників школи. Рішення про стягнення, відшкодування збитків і т.д. приймає староста, класний колектив, Президентська рада, вихователь, адміністрація школи.
ПОЛОЖЕННЯ
про чергування в школі
Черговий по школі - школяр, що сприяє дотриманню законів школи, норм високої побутової культури учнями, школярами, викладачами, працівниками школи. - Черговий - відповідальна особа, вимоги чергового визна­чаються статутом і законами школи і являються обов'язковими для всіх школярів, учнів, викладачів і працівників школи. - Черговий звітується перед черговим вчителем, який є старшим черговим. - Черговий носить особливий знак, що вказує на його поло­ження в школі. - Кожен клас чергує протягом трьох днів згідно графіка. - На кожен день відповідальний за чергування в класі призначає чергових, відповідальних за підтримання порядку на кожному поверсі та в блоках. - На кожний урок двоє чергових залишаються чергувати при вході до школи. - Черговий слідкує за дотриманням викладачами, праців­никами школи, школярами і учнями законів школи. - У випадку порушення законів школи черговий робить зауваження і домагається виконання порушниками його вимог. - У випадку серйозного порушення або невиконання учнем, викладачем, працівником школи його вимог, черговий заносить в журнал чергового ім'я порушника і пові­домляє про необхідність з'явитися на засіданні ради школярів. Відомості про порушників передаються черговому адміністратору школи. - Якщо до школи заходять гості, черговий допомагає їм вирішити їх справи. - Якщо відвідувачі школи порушують норми шкільного життя, черговий просить їх залишити школу. - Черговий поводиться ввічливо і тактовно. Якщо черговий не виконує свої обов'язки, сам порушує закони школи, він може бути знятий з чергування старостою, старшим черговим або іншими відповідальними особами і його поведінка повинна розглядатися на Раді школярів.
Черговий в класі
- Черговий в класі - відповідальна особа, його вимоги є обов'язковими для всіх, хто перебуває в класі. - Черговий звітується перед старостою класу. - Черговий по класу може носити знак, що вказує на його положення чергового. - В разі невиконання черговим своїх обов'язків, староста класу може застосувати визначені класним колективом міри покарання, запросити його на профілактичну бесіду. - Черговий по класу (учень) слідкує за дотри­манням в класі учнями, викладачами, працівниками школи норм побутової культури, законів школи. - У випадку порушення вказаних законів і норм черговий робить зауваження порушнику і домагається виконання остан­нім його вимог. - У випадку серйозного порушення черговий має право зве­рнутися до старости, який приймає рішення про покарання від­повідно до прийнятих класним колективом норм. - Черговий поводиться ввічливо і тактовно. - Черговий слідкує за санітарним станом в класі, робить обов'язкове прибирання після уроків, а також в разі необхідності на перервах.
 

 
 
Годинник

Міні-чат

Опитування
Який клас у школі найдружніший?
Всього відповідей: 119

Вітаємо Вас!

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

 

Copyright MyCorp © 2024
Конструктор сайтів - uCoz