ГоловнаРеєстраціяВхід Школа №29 м. Чернігів Неділя, 05.05.2024, 23:10
  ДЮП Вітаю Вас Гость | RSS

Команда ДЮП "Без тормозов"
Склад команди: Гаркун Олексій 10в; Мартищенко Варвара 10в; Слєпова Аліна 9а; Токар Руслан 7б; Жара Ірина 7а; Джола Дарина 5а, Василенко Руслан 7-б.
Керівник команди: з 2000 -  2009 р. Яковчук Олена Миколаївна, заступник директора з виховної роботи, з 2010 р - Осмоловська Світлана Валеріївна, педагог-організатор.
Команда існує 11 років, на її рахунку 11 перемог на міському та обласному етапах фестивалю дружин юних пожежників. Щороку команда є лауреатом та номінантом Всеукраїнськоого фестивалю ДЮП. У 2009 році - виборола 1 місце у конкурсі "Безпечна прогулянка" серед юніорів на Всеукраїнському рівні. Робота команди спрямована на роз'яснення правил безпеки життя, правил поведінки в надзвичайних ситуаціях, попередження небезпечних ситуацій на воді, у лісі, вдома, у школі та в громадських місцях. Команда виготовляє та розповсюджує інформаційні буклети, брошури просвітницького спрямування та проводить активну роз'яснювальну роботу серед малюків школи та підшефних дитячих садочків.

Який ваш улюблений предмет?