ГоловнаРеєстраціяВхід Школа №29 м. Чернігів Неділя, 05.05.2024, 22:12
  Спортивних змаганнях Вітаю Вас Гость | RSS

Дворніков Андрій - срібний призер України з легкої атлетики
Журба Олександр, Гаркун Олексій - срібні призери України з волейболу.

1. Легкоатлетична естафета 4x100м 1 місце три роки підряд

Хлопці: Дворніков Андрій (10г) Пустовгар Олександр (10г) Ніконенко Владислав (10а) Андрющенко Юрій (11)

Дівчата (4 місце): Шульга Євгенія (10г) Грищенко Тетяна (10в) Огородник Наталія (11) Хілько Наталія (10б)

1. Традиційна легкоатлетична естафета по вулицях міста

Хлопці 2 місце Пустовгар Олександр, Ніконенко Владислав, Корецький Олексій, Гаркун Олексій, Андрющенко Юрій.

1. Першість міста з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч» серед хлопців 1999р.н. ІІ місце. Склад команди: Левченко В., Татаренко М., Молочко А., Железняк Є., Нестеренко А., Корогод Н., Черенько В., Шуман Д., Науменко Н., Секач В., Змеу В., Ковальчук М.
  2. Відкрита першість міста зі спортивного орієнтування – ІІІ місце. Склад команди: Мостепан А (9б), Корецький О (10в), Гаркун О (10в), Лемаєв О (10б), Бабенко А (10а). Мостепан А. – ІІІ місце особистий залік.
  3. Міський етап фізкультурно-оздоровчого патріотичного фестивалю школярів України «Нащадки козацької слави». І місце. Склад команди: Чекува А (5в), Татаренко М (6а), Мехайличенко М (6а), Ніконенко О (6а), Семич Д (6в), Закревський І (7б), Допирчук О (7б), Журко Д (8а), Коваленко А (8б), Фокін В (8в), Бугай О (8а), Лещенко С (8а)
  4. Першість міста з ТПТ конкурс «В’язання вузлів» - VI місце (Пец О., Мостепан А., Корецький О.)
  5. Першість міста з волейболу серед хлопців – І місце. Збірна: Татаренко Б., Гаркун О., Журба О., Костюченко В., Гусак О., Дятлов Г., Лемаєв О., Негода М.
  6. Міські традиційні змагання «Мама, тато, я – спортивна сім’я» - ІІ місце. Склад: Левченко Л.Б (мама), Левченко А (4б)

Оцініть наш сайт?