ГоловнаРеєстраціяВхід Школа №29 м. Чернігів Неділя, 05.05.2024, 18:34
  Історія школи Вітаю Вас Гость | RSS

 
 ,

Наша історія


Непомітно летить час. Разом із пахощами бузку щороку приходить до школи Свято останнього дзвоника. На якусь мить завмирають у шерензі журнали, а подвір'я наповнюється музикою прощального вальсу. Так із року в рік виходять у широкий світ випускники двадцять дев'ятої школи.

Школа 29 була відкрита в 1978 році. Першим директором  став Корогод Борис Андрійович - Відмінник освіти України. Перші вчителі  школи доклали немало зусиль і праці, щоб новобудова вчасно розпочала свою роботу. Протягом 15 років школу очолював Солодовніков Віктор Леонідович. Школа не стояла на місці -   добудували майстерні, були обладнані нові класи трудового навчання, музики, малювання, відкрито музичну школу, створено оркестр.

 Перші заступники директора – вони починали розбудову рідної школи


 

 

 


 

                                                                                                       

 

Ø


А скільки славетних традицій було започатковано і до цього часу збереглося в нашій школі.
  1.  археологічний загін "Геліос";
  2. трудові десанти до с.Стольне Менського району;
  3.  туристичний клуб вчителів і учнів школи "Мандрівник” ; 
  4.  театральна студія "Натхнення”  вчителів і учнів школи; 
  5.  ляльковий театр; 
  6.  вокально-інструментальний ансамбль та духовий оркестр школи; 
  7.  педагогічний загін школи; 
  8.  День самоврядування; 
  9.  ефективна діяльність учнівського самоврядування; 
  10.  День сім'ї.

 

 

 

 

 

 


 

 

 

  (на фото директори школи  - Конюший В.А.(з 2005 по 2008р), Солодовніков В.Л.з 1985  по 2000р)

Продовжив справу розвитку та вдосконалення школи Конюший Володимир Анатолійович. Було здійснено ремонт коридорів, почалося оновлення шкільних кабінетів, учительської, обладнано костюмерну для численного реквізиту та костюмів, що силами педагогічного й батьківського колективів створювалися для шкільних студій та команд.Створено  зал для дискотек. Придбано ксерокси, факси, фотоапарат, телевізори. Обладнано комп'ютерний клас.


 


Нині школу очолює Совєтова Галина Василівна, вчитель історії вищої кваліфікаційної категорії, вчитель-методист, Відмінник освіти України, завдяки енергії та наполегливості якої продовжується розвиток школи. Матеріально-технічну базу  поповнено новими дошками, магнітофонами, стендами, чотирма мультимедійними проекторами. Відкрито сучасний хореографічний клас, повністю оновлено меблі у кабінетах початкової ланки, частково у старшій ланці, обладнано спальню для малят-шестирічок,  здійснено капітальний ремонт коридору 1 поверху, замінено підлогу 3 блоку. Відремонтовано туалети, дах школи. Вдосконалено технічне забезпечення актового залу. Протягом останніх трьох років завдяки ініціативі батьків учнів у більшості класних кімнат облаштовано євростелі, а в окремих - євровікна, встановлено жалюзі, обладнано панелі, куплено нові дошки, столешниці, стільці  тощо. Значно оновлено методичну базу кафедр вчителів та бібліотечний фонд. Підтримується кожна дитина і кожен вчитель. Наприкінці кожного навчального року переможці конкурсів, предметних олімпіад та спортивних змагань отримують премії та подарунки.

            

                  Вони створювали, будували і прославляли нашу школу.

Життя вчителя - творчий процес

   
Надія Григорівна Барбаш - учитель-методист. Скільки учнів обрали у своєму житті професію, пов'язану з фізикою, не перелічити. Учитель на високому рівні, професійно читає цей предмет у класах з поглибленим вивченням фізики і математики. Нині Надія Григорівна працює над темою "Активізація розумової діяльності учнів на уроках фізики". Використовує на урока різні методи і форми роботи. Проводить нетрадиційні уроки: гра-конференція, гра-подорож, інтегровані уроки.  Використовує на уроках художню літературу, пов'язує закони фізики з життям, живою природою, широко використовує фронтальний експеримент.
   
Вчитель поєднує яскравість, доступність та логічність викладання навчального матеріалу, уміло використовує самостійну роботу учнів, формує позитивні мотиви навчання. Їй характерна вимогливість, доброзичливість, толерантність, порядність. Привітна, завжди усміхнена, готова поділитися як з учнями, так і з колегами кращими здобутками. Її учні являються призерами міських, обласних олімпіад з фізики, призерами олімпіад МФТІ.

Зичимо Вам міцного здоров'я, творчих здобутків, приємних сюрпризів від онуків. 

     

Кращий учитель або людина-легенда

 
А історія тепер відомої, великої людини починалась ось так.  Завдяки наполегливостій і великій праці  Хрепунова Г. О. вступає до Чернігівського педагогічного інституту ім. Т. Г. Шевченка.  Бере  участь у всіх олімпіадах з математики. І неважко здогадатися - завжди призові місця. 

Багато років працює Галина Олексіївна вчителем  
математики у нашій школі. Скількох дітей вона навчила перш за все бути людьми і звичайно математиками. Ім'я школи 29 для багатьох людей ототожнюється з Хрепуновою. Галина Олексіївна - вчитель "від Бога". Завжди допомагає колегам. ЇЇ поважає і любить весь колектив і велика армія випускників. Про багатьох учнів Галини Олексіївни ми можемо

 почути, як про відомих учених, учителів, програмістів, просто успішних людей. Велика шана і вдячність Вам, Учителю!
     

  

 
 
Годинник

Міні-чат

Опитування
Який клас у школі найдружніший?
Всього відповідей: 117

Вітаємо Вас!

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

 

Copyright MyCorp © 2024
Конструктор сайтів - uCoz